Mamy przyjemność ogłosić, że teraz jeszcze lepiej zaopatrujemy Europę pod względem kart charakterystyki.

Teraz możemy pomóc w tworzeniu kart charakterystyki dla następujących krajów: Portugalia, Islandia, Węgry, Estonia, Czechy, Litwa i Grecja.

Dodatkowo, jak zawsze, dostarczamy również karty charakterystyki w Polsce, i w języku Duńskim, Szwedzkim, Norweskim, Fińskim, Niemieckim, Angielskim, Polskim, Francuskim, Hiszpańskim, Holenderskim i Włoskim.

W celu uzyskania dalszych informacji, napisz do nas na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translations

English Tel.: +44 1158 88 1496.

NOWOŚCI, NOWOŚCI. SDS MSDS Europe oferuje opcję opracowywania kart charakterystyki (MSDS), między innymi dla Ameryki Północnej (Stanów Zjednoczonych i Kanady), Ameryki Południowej, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Australii, Chin, Japonii i Korei . Oferujemy tę usługę w około 40 krajach na całym świecie, w tym we wszystkich krajach w Europie.

Kody UFI dla Europy.

Witamy w SDS MSDS Europe, gdzie tworzymy karty charakterystyki dla całej Europy. Gwarantujemy najlepsze ceny i jakość. SDS MSDS Europe tworzy karty charakterystyki dla wielu firm, a tym samym dla wielu organizacji, zapewniając, że zawsze jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o rozwój i jesteśmy na bieżąco z przepisami i regulacjami.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translations

NOWOŚĆ: Baza danych dla kart charakterystyki produktów niebezpiecznych.

W przyszłości zwiększy się nacisk na skoncentrowanie się na produktach zawierających substancje sklasyfikowane, i sposób w jaki te produkty muszą być przetwarzane w celu uniknięcia obrażeń. 

NOWOŚĆ, NOWOŚĆ SDS MSDS Europe oferuje możliwość kompilacji karty charakterystyki (MSDS), między innymi do regionów, Ameryki Północnej (Stany Zjednoczone i Kanada), Ameryki Południowej, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Australii, Chin, Japonii i Korei. Oferujemy tę usługę w około 40 krajach na całym świecie, w tym we wszystkich krajach w Europie.

Gwarantujemy, że karty charakterystyki spełniają wszystkie wymogi ustawowe.

Nowy element CLP pojawi się na etykietach produktów chemicznych od 2020 r. - 16-znakowy kod zwany unikalnym identyfikatorem formuły (UFI).  Do 2025 r. UFI będzie obowiązkowe na etykiecie wszystkich produktów zaklasyfikowanych ze względu na zagrożenia dla zdrowia lub fizyczne. Importerzy i dalsi użytkownicy wprowadzający takie produkty na rynek będą musieli przekazywać określone informacje o produktach (w tym UFI) ośrodkom toksykologicznym. Narzędzia i wsparcie do generowania UFI są dostępne na stronie internetowej Centrów Toksykologicznych ECHA.

Dowiedz się więcej - oficjalna fińska ulotka ECHA CLP

Przede wszystkim chcielibyśmy zacząć od pomocy:

Generowanie kodów UFI: https://ufi.echa.europa.eu/#/create

Dowiedz się więcej o ośrodkach toksykologicznych (w języku angielskim, ale można wybrać inny język), tutaj znajduje się również link do portalu składania wniosków: https://poisoncentres.echa.europa.eu/echa-submission-portal - bezpośredni link do zgłaszania portalu (Twoja firma musi się zarejestrować, aby się zalogować): https://idp-industry.echa.europa.eu/idp/

Możemy pomóc Ci w tworzeniu dokumentacji dla wszystkich europejskich ośrodków toksykologicznych, związanych z nowym rozporządzeniem CLP, art. 45 rozporządzenia (załącznik VIII) - skontaktuj się z nami This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, dziękujemy. (Odpowiadamy na pytania UFI za darmo)

Skype: European.msds.translations

English Tel.: +44 1158 88 1496.