Na przestrzeni lat rozwinęliśmy się i od prostego tłumaczenia materiałów kart charakterystyki na niektóre Europejskie języki, dotarliśmy do przygotowań i tłumaczenia MSDS od samych podstaw we wszystkich językach Europejskich, a to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

Ponadto tłumaczymy dane techniczne, instrukcje obsługi, i wiele więcej, z i na niemal wszystkie Europejskie języki, w bardzo konkurencyjnych cenach. Jako naturalne następstwo naszego sukcesu, klienci pytają nas o coraz większą ilość usług. Dlatego zaczęliśmy tę bazę danych jako naturalną część ekspansji naszych usług.

Baza Danych SDS kładzie stały i silny nacisk na jakość, aktualizację zasad i naszych własnych kosztów. Jesteśmy przekonani, że w coraz bardziej zglobalizowanym świecie, tylko dzięki niezmiennej wysokiej jakości i bardzo atrakcyjnych cenach, możemy utrzymać nasz sukces na poziomie i stale poszerzać nasze usługi.

www.sds-database.com

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.