Może zaistnieć kilka powodów, aby zaktualizować kartę charakterystyki, takie jak nowy skład produktu, w wyniku większej liczby lepszych lub różnych opcji zastosowania.

 

Być może niektóre składniki zostały przeklasyfikowane, tak więc karta charakterystyki posiada nowe zwroty określające zagrożenie.

Jeśli posiadasz kartę charakterystyki wymagającą aktualizacji, to będzie ona kosztować 849.00 zł za każdą z nich. Cena za aktualizację karty charakterystyki CLP jest taka sama jak cena za stworzenie nowej karty, ponieważ jej stworzenie zajmuje tyle samo czasu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdzie produkowane są oryginalne karty charakterystyki, o którym to przypadku poniżej znajdują się dodatkowe informacje.

Jeśli Twoje karty charakterystyki zostały wyprodukowane przez nas, zawsze będziesz mógł je zaktualizować na bieżąco za jedyne 759.00 zł każda. To jest bardzo tanio.

Należy pamiętać, że jeżeli wymagane są jedynie drobne zmiany, należy skontaktować się z nami, abyśmy mogli uzgodnić odpowiednią cenę; to również odnosi się do kart charakterystyki wyprodukowanych gdzie indziej.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.