SDS MSDS Europe logo

Witamy w SDS MSDS Europe, gdzie tworzymy karty charakterystyki dla całej Europy. Gwarantujemy najlepsze ceny i jakość. SDS MSDS Europe tworzy karty charakterystyki dla wielu firm, a tym samym dla wielu organizacji, zapewniając, że zawsze jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o rozwój i jesteśmy na bieżąco z przepisami i regulacjami.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translations

NOWOŚĆ: Baza danych dla kart charakterystyki produktów niebezpiecznych.

Pracowaliśmy z kartami charakterystyki w różnych formatach i różnych językach przez kilka lat.

Tworzymy w nowym standardzie CLP 1272/2008 REACH.

 

Brak specjalistycznej wiedzy często jest dużą przeszkodą dla firmy, aby w pełni zapoznać się z przepisami dotyczącymi kart charakterystyki.

 

Jednocześnie jest to wymóg ustawowy, że strony produkujące karty charakterystyki posiadają odpowiednie zrozumienie i wiedzę związane z  przepisami i regulacjami.

Karta charakterystyki składa się z 16 punktów, prowadząc użytkownika krok po kroku przez opis rodzaju produktu, który jest obsługiwany i jakie środki ostrożności należy zachować podczas pracy z danym produktem.

Jednocześnie tworzymy także karty charakterystyki dla szerokiej gamy przedsiębiorstw eksportujących, czyli dla krajów takich jak Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia i innych krajów UE, co sprawia, że MSDS Europe jest preferowanym dostawcą MSDS (Karta charakterystyki substancji niebezpiecznej-material safety data sheet) dla wielu firm.

Oczywiście, tworzymy również karty charakterystyki dla rynku Europejskiego dla firm Amerykańskich i Azjatyckich.

Karty charakterystyki mogą być oparte na spisie zawartości lub na podstawie zagranicznych kart charakterystyki.

 

Wykonujemy również karty charakterystyki dla kilku firm konsultingowych. Jeśli Twoja firma należy do takiej, skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Czytaj więcej w menu po lewej stronie.

Przeczytaj więcej w menu po lewej lub zadzwoń na numer, +45 29 73 84 50 jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania.

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.